Adobe CC All Apps MP ML (+CZ) EDU ENT NEW L-2 10-49 (12 months) Device SHARED

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Popis produktu: Verze DEVICE EDU VEZRE "DEVICE" JE URČENA PRO POČÍTAČE V UČEBNĚ. JSOU VÁZANÉ NA DANÝ POČÍTEČ. NE NA OSOBU. Druhá instalace na notebook nebo na přípravu NENÍ možná. Pokud potřebujete EDU licenci Cloudu pro osobní použití (vázanou na osob
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:
Verze DEVICE
EDU VEZRE "DEVICE" JE URČENA PRO POČÍTAČE V UČEBNĚ. JSOU VÁZANÉ NA DANÝ POČÍTEČ. NE NA OSOBU. Druhá instalace na notebook nebo na přípravu NENÍ možná. Pokud potřebujete EDU licenci Cloudu pro osobní použití (vázanou na osobu), je třeba vybrat verzi "NAMED". U Named verze je možná druhá instalace.


Licence Adobe ® Creative Cloud ™ EDU SHARED DEVICE jsou určené pro počítače pro výuku v rámci školní instituce. Každá taková EDU SHARED DEVICE licence smí být instalována vždy pouze na jeden počítač. Např.: při zajištění instalace do učebny s deseti počítači se pořídí 10x SHARED DEVICE licence.
POZOR: instalace na zařízení, ale s nutností přihlášení každého uživatele svým Adobe ID. Licence tak mohou využívat POUZE uživatelé zahrnuti v seznamu povolených uživatelů správcem licencí v administraci licencí Shared Device, v rámci Admin Console Adobe.

Adobe ® Creative Cloud ™ EDU SHARED DEVICE umožňuje používat veškeré stolní aplikace nejnovější verze CC 2020, využití nových aplikací a aktualizovaných funkcí ihned po jejich vydání - nabízí tím svobodu vytvářet cokoliv, co si dokážete představit, vždy s nejvýkonějšími nástroji.

Každá licence Adobe Creative Cloud EDU SHARED DEVICE obsahuje:

   kompletní sadu všech desktopových produktů všech produktů Adobe ve verzích CC 2020, případně starších, včetně aktualizací,
   Adobe Lightroom Classic,
   aplikace instalované a provozované přímo v počítači (nikoliv vzdáleně či přes prohlížeč),

Creative Cloud obsahuje instalace na veškeré platformy, pro které jsou jednotlivé aplikace k dispozici. Jazykové verze jsou v nabídce dvojí - pouze čistě anglické, nebo multijazyčné obsahující veškeré dostupné jazykové varianty, které Adobe celosvětově nabízí, včetně českých verzí - u těch aplikací, které jsou lokalizovány (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Animate (Flash), Dreamweaver a Fireworks).Systémové požadavky
https://helpx.adobe.com/cz/creative-cloud/system-requirements.htmlPostup pro nasazení SHARED DEVICE LICENSE (na sdílená zařízení) licencí.
https://www.amsoft.cz/postup-pro-nasazeni-shared-device-license/#toggle-id-2


Stránky o produkte:

adobe.com/cz/products/creativecloud/teams.html 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu