Adobe CC pro teams All Apps MP ML (+CZ) COM NEW 10-49 (1 měsíc)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Minimální nákup při vstupu do programu VIP a první licenci je 12 měsíců. Adobe Cloud se zakupuje vždy na minimálně 12 měsíců (v případě stávajícího VIP členství je možné zakoupit 1 - 11 měsíců, ale vždy podle toho, kolik zbývá měsíců do výročního dat
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Adobe CC pro teams All Apps MP ML (+CZ) COM NEW 10-49 (1 měsíc)

Popis produktu:

Minimální nákup při vstupu do programu VIP a první licenci je 12 měsíců.


Adobe Cloud se zakupuje vždy na minimálně 12 měsíců (v případě stávajícího VIP členství je možné zakoupit 1 - 11 měsíců, ale vždy podle toho, kolik zbývá měsíců do výročního data, nelze tedy zakoupit u nového členství). V případě komerčního cloudu je možné zvolit členství ale i na 36 měsíců (umožní prodejce s vytvořením nového členství). U GOV zákazníků je to až 48 měsíců (stejně tak i u EDU zákazníků).

Příklad: Zákazník vlastní již 3 měsíce licenci Adobe Cloud. Nyní má zájem o další licenci. Zakoupí tedy další novou licenci Cloudu, a to na 9 měsíců. Obě licence tedy expirují ve stejný měsíc. A obě je také možné obnovit zároveň ve stejnou chvíli na další období jednoho roku. Pro položku na 9 měsíců je určena tedy ceníková položka (při požadavku české verze): "Adobe Creative Cloud for Teams MP ML (vč. CZ) Commercial (9 měsíců)".

http://helpx.adobe.com/cz/creative-cloud/creative-cloud-teams.html

CCloud obsahuje kompletní porfolio produktů Adobe. Všechny následující jsou dostupné ve verzi "All Apps" (dříve se označovala kolekce jako "Complete"), a to tedy Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver, Flash Pro, Acrobat Pro, Audition, Bridge, Edge Animate, Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow, Fireworks, Flash Builder, InCopy, Prelude, Media Encoder, Scout, SpeedGrade, Story Plus, PhoneGap Build, Prelude Live Logger, pomocná aplikace Creative Cloud, herní sada SDK, Extension Manager a sada nástrojů ExtendScript. V průběhu předplatného může být nabídka rozšířena. Součástí je i datové uložiště v kapacitě 100 GB.

Většinu z výše uvedených aplikací je možné zakoupit i samostatně. Tzv. verze "Single App". Které k výběru v administrátorské konzoli nejsou, ty je možné získat jen nákupem verze All Apps. Verze All Apps obsahuje i produkty řady CS6, souběžně k výběru s CC aplikacemi, a také jen v rámci předplatného (nikoliv jako trvalé licence).

Kromě rozlišení na All Apps a Single Apps se dělí ještě na ML a ENG. ML obsahuje více jazyků (uživatelské rozhraní v daném jazyku). ENG je pouze anglicky. Funkčnost produktu je ale zcela totožná. Pokud potřebujete české uživatelské rozhraní, je toto dostupné u velké části produktů. Aby aplikace obsahovala i češtinu, musí být v ceníku označena jako "ML (+CZ)". Ne každá ML aplikace češtinu totiž obsahuje. Pokud v ceníku vidíte aplikaci jen s označením "ML", pak neobsahuje češtinu (může ale obsahovat např. němčinu, polštinu, maďarštinu, podporu hebrejštiny a arabštiny atd.). Každá ML aplikace vždy obsahuje k výběru i základní ENG verzi.


Creative Cloud All Apps plan
Kompletní plán nabízí zákazníkům nejnovější kreativní desktopové aplikace, služby a obchodní nástroje, které potřebují pro tvorbu té nejzajímavější práce a ke spolupráci s ostatními.

Co je součástí:

   Veškeré Adobe CC desktopové aplikace*, plus Acrobat a Lightroom, dále přístup ke všem updatům a novým verzím okamžitě, jakmile jsou k dispozici
   100 GB cloudového úložiště na každou licenci pro sdílení souborů a spolupráci
   Expertní podpora Adobe, včetně dvou individuálních sezení s produktovým expertem Adobe za rok
   Přístup ke službám Creative Cloud jako je TypeKit, Story CC, Behance ProSite, Kuler, a integrace s Touch App
   Přístup k Business Catalyst® a až pěti hostovaným serverům
   A centralizovaná administrátorská konzole (Admin Console) pro snadné přidávání, sledování a přesouvání licencí

* Seznam aplikací v Creative Cloud All Apps: Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver,  Animate/Flash Pro, Acrobat Pro, Audition, Bridge, Fireworks, Flash Builder, InCopy, Prelude, Media Encoder, Scout, SpeedGrade, Prelude Live Logger, pomocná aplikace Creative Cloud, herní sada SDK, Extension Manager a sada nástrojů ExtendScript.

Ideální pro organizace, které:

   Mají členy týmu, kteří používají více než jeden produkt Adobe a vyžadují přístup k nejnovějším funkcím.
   Chtějí nejširší nabídku nástrojů a služeb pro tvorbu své nejlepší práce
   Vytvářejí poutavá díla pro desktopové počítače
   Vytvářejí a publikují poutavé webové stránky a chtějí využívat výhod unifikované webové hostovací platformy


Stránky o produkte:

adobe.com/cz/products/creativecloud/teams.html 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu